Uzdrów swoje relacje, zrób przestrzeń na nowe

Bezpłatne wyzwanie online dla kobiet: 25 – 27 lutego 2019

 

Nie wolno się zadowalać byle czym. Najwyraźniej widać to w wyborze partnerów i kochanków. Ukochanego mężczyzny nie można wybrać z gotowego bufetu. Trzeba go wybrać z tęsknoty duszy. Ktoś wybrany tylko dlatego, że właśnie był pod ręką, nigdy nie zaspokoi tęsknoty duszy. Tu jest potrzebna intuicja, bezpośredni wysłaniec duszy. 

– Clarissa Pinkola Estés

Czy chcesz:

♥ przepracować swoje emocje po rozstaniu z partnerem/ partnerką, przyjaciółką itp.,

♥ dowiedzieć się, czym charakteryzują się toksyczne relacje i jak uwolnić się od spod ich wpływu,

♥ wybaczyć sobie „błędne” wybory, „naiwność”, które spowodowały, że byłaś w toksycznej relacji,

♥ przygotować w sobie przestrzeń na nowe, sycące kontakty z innymi,

♥ po prostu uporządkować myśli i osiągnąć wewnętrzny spokój w temacie relacji,

♥ pracować w kobiecym gronie, w przestrzeni wolnej od oceniania,

♥ chcesz skorzystać z bezpłatnej formy pracy ze mną?

 

Jeżeli chociaż na jeden z powyższych podpunktów odpowiedziałaś „Tak”, to zapraszam Cię do udziału w wyzwaniu!

Pytania i odpowiedzi

Jak będzie przebiegało wyzwanie?

Wyzwanie rozpocznie się w poniedziałek, 25 lutego. Każdego dnia rano (ok. godz. 9) otrzymasz wiadomość e-mail z zadaniem na dany dzień. Spotykamy się również na Facebookowej grupie Być Wilczycą w życiu, gdzie będziemy pracować podczas wyzwania i wymieniać się refleksjami. Na grupie pierwszego i drugiego dnia wyzwania wskoczę na live’a, na którym opowiem o toksycznych relacjach (1. dzień) oraz pokażę Ci jak przebiega proces wybaczania (dzień 2.). Ostatniego dnia wyzwania (dzień 3.) o godz. 20 zaproszę Cię na krąg online, podczas którego wszystkie uczetniczni będą mogły (ale nie muszą) się widzieć i słyszeć. Będziesz mogła podzielić się wówczas swoją historią, zadać pytania, podzielić się swoimi przemyśleniami na forum.

Co jeszcze muszę wiedzieć?

Zadania będą wymagały od Ciebie zatrzymania się, czasem medytacji i pobycia ze swoimi emocjami, myślami. Niektóre z nich mogą wywoływać opór, mniej komfortowe stany emocjonalne jak złość czy smutek, tęsknotę. Dlatego podczas wyzwania jestem do Twojej dyspozycji. Możesz zwrócić się do mnie ze swoimi pytaniami, wątpliwościami, refleksjami, swoją historią zarówno na grupie, jak i w prywatnej wiadomości mailowej.

Ile kosztuje udział w wyzwaniu?

Wyzwanie jest formą bezpłatną. Biorąc udział, nie zobowiązujesz się do zakupu ode mnie żadnych form płatnych. Możesz po prostu przetestować jak Ci się ze mną pracuje i pogłębić swoją wiedzę na temat samej siebie i swoich pragnień.

 Opinie o poprzednich edycjach

Ścieżka Wilczycy to wyzwanie dla kogoś, kto się pogubił, przestał walczyć o siebie. Wyzwanie to motywuje nas do działania, i o to w tym chodzi. By walczyć o swoje, tak jak wilczyca walczy o swoje dzieci!

– Ola, blogerka, uczestniczka wyzwania Wyprawa Ścieżką Wilczycy (listopad 2017)

Podczas wyzwania podobały mi się bardzo przyziemne zadania. Mówiąc „przyziemne” mam na myśli takie codzienne sprawy, o których powinno się pamiętać a gdzieś nam umykają. Uważam że poza nauką obcowania z bullet journalem dla początkujących wyzwanie jest świetną „terapią”. Dzięki tej i poprzedniej edycji wyzwania udało mi się przebrnąć (całkiem nieźle) z niesprzyjających chwil w moim życiu 🙂 Wyzwanie zainspirowało mnie do zauważania w sobie większej ilości zalet niż wad.

– Klaudia, fotografka, uczestniczka wyzwań W 7 dni dookoła rozwoju (sierpień 2017) oraz Wyprawa Ścieżką Wilczycy (listopad 2017)

Nazywam się Ola. Pomagam młodym kobietom odnaleźć ich wilczą duszę – obudzić siebie wolną i autentyczną, bez lęków, wpadania w depresyjne nastroje i poczucia bycia nie dość dobrą, by prowadziły życie, o którym marzą, zgodnie ze swoimi wartościami i najgłębszymi pragnieniami.

Jestem przewodniczką na Ścieżce Wilczycy, ścieżce podążania za wewnętrzną, kobiecą mądrością, coachem w trakcie akredytacji ACC ICF oraz studentką V roku psychologii klinicznej na Uniwersytecie SWPS w Warszawie.