Twoja Ścieżka

Odpowiedz sobie szczerze: Czy…

  • boisz się zmienić swoje dotychczasowe życie, myśląc, że oczekujesz zbyt wiele?

  • zdarza Ci się płakać z frustracji, gdy zmierzasz w kierunku pracy, która nie daje Ci satysfakcji?

  • czujesz się czasem samotna i zależna od czasu czy nastroju kogoś innego?

  • chcesz zmienić swoje życie, ale nie wiesz od czego zacząć?

  • w głębi ducha marzysz o życiu z daleka od schematu, który przyjęłaś chcąc zadowolić innych?

  • jesteś gotowa na życie w zgodzie ze sobą?

Rozumiem Cię, bo miałam dokładnie tak samo. Żyłam ambicjami innych. W liceum wpadłam w głęboką depresję. Nie czułam sensu tego, co robiłam ze swoim życiem. Czułam, ze jestem na skraju przepaści z pragnieniem skoczenia w nią i odnalezienia upragnionego spokoju.

Wtedy po raz pierwszy odkryłam psychologię. Zaczęłam ją zagłębiać a ona pomogła mi wyjść z choroby.Kiedy zaczęłam zdrowieć, obiecałam sobie, że będę pracować z innymi ludźmi, budząc w nich pasję życia – odwagę do sięgania po swoje marzenia, wiarę w autentyczne, satysfakcjonujące życie.

Dzisiaj towarzyszę kobietom w poszukiwaniu ich wilczej duszy i podążaniu za nią.

Też czujesz się zagubiona, Wilczyco?

Odbierz bezpłatną medytację
i odkryj, czego pragnie Twoja wilcza dusza!

Jak może wyglądać nasza podróż?

Wzmocnij samoocenę
i postawę asertywną

Odważ się na życie,
o jakim marzysz

Realizuj się w związku
i dbaj o siostrzane więzi

Sesja 0. *

Pierwsze spotkanie dwóch dusz

Poznamy się. Przedstawię Ci zasady, wg. których pracuję, i określisz obszar wspólnej pracy. Zdecydujemy, czy odpowiada nam praca razem.

Sesje 1. – 3.

Odkrywanie wilczej duszy

Zdefiniujesz swoje wartości i wyznaczysz kierunek, w którym chcesz podążać.

Sesje 4. – 6.

Planowanie działań i pierwsze kroki na Ścieżce Wilczycy

Zaplanujesz konkretnie swoją Ścieżkę i wrzucisz poszczególne kroki w swój kalendarz. Zaczniesz realizować wyznaczone cele.

Sesje 7. – 9.

Podążanie za wołaniem wilczej duszy

Realizujesz kolejne cele i podążasz Ścieżką Wilczycy, wzmacniając swoją pewność siebie i motywację do wytrwałej, dalszej podróży.

Sesja 10.

Rytuał przejścia

Podsumujemy wspólną podróż. Zbierasz swoje zasoby, wytyczysz swój dalszy szlak i ruszasz w drogę. Macham Ci ze wzruszeniem, patrząc jak rozkwitłaś!

.

* Sesja 0. jest dostępna tylko w ramach pakietów. Jest to bezpłatne spotkanie, ale odbywa się dopiero po opłaceniu wybranego pakietu.

Jeżeli po sesji 0. nie zdecydujemy się na dalszą współpracę (nie będziesz chciała skorzystać z pakietu, albo ja z różnych względów będę musiała odmówić prowadzenia sesji), masz ode mnie gwarancję pełnego zwrotu pieniędzy. 

Co mogę Ci zaproponować?

Kim jestem?

Nazywam się OlaPomagam młodym kobietom, których nie cieszy obecny styl życia, by odnalazły swoją wilczą duszę, czyli obudziły siebie autentyczną i wolną, odważnie podążając w kierunku swojego wymarzonego życia. Wierzę w moc autentyczności i życia w zgodzie ze sobą. Podróżując, tworząc i spełniając się zawodowo, nadaję sens swojemu życiu i i chcę inspirować inne kobiety do ich własnych działań.

Jestem przewodniczką na Ścieżce Wilczycy, ścieżce podążania za wewnętrzną, kobiecą mądrością, coachem w trakcie akredytacji ACC ICF oraz studentką psychologii klinicznej na Uniwersytecie SWPS w Warszawie.

Uwielbiam bullet journalowanie i wykorzystuję go w swojej pracy coachingowej. W roku 2017 stworzyłam rozwojowe wyzwania online z bullet journalem w tle „W 7 dni dookoła rozwoju” oraz „Wyprawa Ścieżką Wilczycy, w których w sumie wzięło udział ponad 300 kobiet. Pod koniec 2017 roku wydałam Notes Wilczycy – workbook dla kobiet, które chcą żyć w zgodzie ze sobą.