Twoja Ścieżka

Odpowiedz sobie szczerze: Czy…

  • boisz się zmienić swoje dotychczasowe życie, myśląc, że oczekujesz zbyt wiele?

  • zdarza Ci się płakać z frustracji, gdy zmierzasz w kierunku pracy, która nie daje Ci satysfakcji?

  • czujesz się czasem samotna i zależna od czasu czy nastroju kogoś innego?

  • chcesz zmienić swoje życie, ale nie wiesz od czego zacząć?

  • w głębi ducha marzysz o życiu z daleka od schematu, który przyjęłaś chcąc zadowolić innych?

  • jesteś gotowa na życie w zgodzie ze sobą?

Rozumiem Cię, bo miałam dokładnie tak samo. Żyłam ambicjami innych. Wpadłam w głęboką depresję. Nie czułam sensu tego, co robiłam ze swoim życiem. Czułam, ze jestem na skraju przepaści z pragnieniem skoczenia w nią i odnalezienia upragnionego spokoju.

Wtedy po raz pierwszy odkryłam psychologię. Zaczęłam ją zagłębiać a ona pomogła mi wyjść z choroby. Kiedy zaczęłam zdrowieć, obiecałam sobie, że będę pracować z innymi ludźmi, budząc w nich pasję życia – odwagę do sięgania po swoje marzenia, wiarę w autentyczne, satysfakcjonujące życie.

Dzisiaj towarzyszę kobietom w poszukiwaniu ich wilczej duszy i podążaniu za nią.

Zobacz live’a, podczas którego

opowiadałam, czym jest coaching u Wilczycy.

 

 

Nad czym możemy popracować podczas sesji?

Wzmocnij samoocenę
i postawę asertywną

Odważ się na życie,
o jakim marzysz

Realizuj się w związku
i dbaj o siostrzane więzi

Jak może wyglądać nasza podróż?

Sesja 0. *

Pierwsze spotkanie dwóch dusz

Poznamy się. Przedstawię Ci zasady, wg. których pracuję, i określisz obszar wspólnej pracy. Zdecydujemy, czy odpowiada nam praca razem.

* Zapisz się na bezpłatną sesję wstępną. Wypełnij formularz, a skontaktuję z Tobą w przeciągu kilku dni.

Sesje 1. – 3.

Odkrywanie wilczej duszy

Zdefiniujesz swoje wartości i wyznaczysz kierunek, w którym chcesz podążać.

Sesje 4. – 6.

Planowanie działań i pierwsze kroki na Ścieżce Wilczycy

Zaplanujesz konkretnie swoją Ścieżkę i wrzucisz poszczególne kroki w swój kalendarz. Zaczniesz realizować wyznaczone cele.

Sesje 7. – 9.

Podążanie za wołaniem wilczej duszy

Realizujesz kolejne cele i podążasz Ścieżką Wilczycy, wzmacniając swoją pewność siebie i motywację do wytrwałej, dalszej podróży.

Sesja 10.

Rytuał przejścia

Podsumujemy wspólną podróż. Zbierasz swoje zasoby, wytyczysz swój dalszy szlak i ruszasz w drogę. Macham Ci ze wzruszeniem, patrząc jak rozkwitłaś!

Co mogę Ci zaproponować?

Nie jesteś przekonana?

Poznaj opinie Gosi i Kasi, z którymi miałam przyjemność pracować:

Świetny coach, bardzo ciepła i rozumiejąca osoba, pełna pomysłów i siły! Przyszłam na sesje bardzo z bardzo poplątanymi myślami, w trakcie dużych zmian w życiu, pogubiona i z zawaloną głową. Ola pokierowała mnie do podróży w głąb siebie, towarzyszyła mi. Znalazłam tam rzeczy, które od lat były zakopane, ale także siłę i motywację. Zaskoczyło mnie że tak łatwo się otworzyłam i jak przyjemna ta podróż może być dzięki Oli. Dostosowuje techniki coachingowe pod żywego człowieka, a nie człowieka pod techniki, ma także bardzo dobrą intuicję, jest spostrzegawcza i uważna. – Gosia

Na początku byłam nastawiona sceptycznie ale już pierwsze spotkanie z Olą uświadomiło mi, że chcę pracować właśnie z nią. Sympatyczna, otwarta, kreatywna i niezwykle uważna – to cechy Oli, które sprawiają, że jest ona niesamowitym człowiekiem i coachem. Na spotkaniach z Olą nauczyłam się nie tylko tego, jak stawiać sobie cele i dążyć do ich realizacji, ale przede wszystkim teraz już wiem jak słuchać siebie i spełniać swoje marzenia. – Kasia

Więcej opinii na stronie DobryCoach.pl

Spróbuj sama! Zapisz się na bezpłatną sesję wstępną

Wypełnij formularz, a skontaktuję z Tobą w przeciągu kilku dni.

Kim jestem?

Nazywam się OlaPomagam młodym kobietom, których nie cieszy obecny styl życia, by odnalazły swoją wilczą duszę, czyli obudziły siebie autentyczną i wolną, odważnie podążając w kierunku swojego wymarzonego życia. Wierzę w moc autentyczności i życia w zgodzie ze sobą. Podróżując, tworząc i spełniając się zawodowo, nadaję sens swojemu życiu i i chcę inspirować inne kobiety do ich własnych działań.

Jestem przewodniczką na Ścieżce Wilczycy, ścieżce podążania za wewnętrzną, kobiecą mądrością, coachem w trakcie akredytacji ACC ICF oraz studentką psychologii klinicznej na Uniwersytecie SWPS w Warszawie.

Uwielbiam bullet journalowanie i wykorzystuję go w swojej pracy coachingowej. W roku 2017 stworzyłam rozwojowe wyzwania online z bullet journalem w tle „W 7 dni dookoła rozwoju” oraz „Wyprawa Ścieżką Wilczycy, w których w sumie wzięło udział ponad 300 kobiet. Pod koniec 2017 roku wydałam Notes Wilczycy – workbook dla kobiet, które chcą żyć w zgodzie ze sobą.