Rok 2019

Rokiem Wilczycy

Sama zdecyduj czy to będzie Twój rok!

O Roku Wilczycy

Rok Wilczycy to rok realizacji Twoich najśmielszych marzeń, rozwoju i pogłębiania samoświadomości, kreowania stylu życia, od którego nie będziesz potrzebowała wakacji, stawiania zdrowych granic i budowania sycących relacji z samą sobą i innymi ludźmi!

To świadoma decyzja o podążaniu Ścieżką Wilczycy w 2019 roku!

W ramach projektu Rok Wilczycy zapraszam Cię na Facebookową grupę Być Wilczycą w życiu – grupa dla kobiet podążających Ścieżką Wilczycy, gdzie możesz wziąć udział w bezpłatnych wyzwaniach online, posłuchać tematycznych live’ów i doświadczyć cudownej energii kobiecej przestrzeni. 

Ponad to:

♥ co miesiąc wydawać będę wilcze Zeszyty Rozwojowe,

♥ co drugi miesiąc zaproszę Cię na warsztaty online w kameralnym, kobiecym gronie, podczas których poruszymy różne tematy, podchodząc do rozwoju holistycznie.

Cześć Wilczyco!

Nazywam się Ola Radomska. Jestem przewodniczką na Ścieżce Wilczycy, ścieżce podążania za wewnętrzną, kobiecą mądrością, coachem w trakcie akredytacji ACC ICF oraz studentką psychologii klinicznej na Uniwersytecie SWPS w Warszawie.

Pomagam młodym kobietom, których nie cieszy obecny styl życia, by odnalazły swoją wilczą duszę, czyli obudziły siebie autentyczną i wolną, odważnie podążając w kierunku wymarzonego życia. Pragnę budzić w każdej kobiecie prawdziwą pasję i wiarę, że życie może być bajką.

Więcej na mój temat możesz przeczytać przechodząc do zakładki O mnie.

Zeszyty Rozwojowe

PIERWSZY NUMER JEST BEZPŁATNY

Odbierz Zeszyt Rozwojowy nr 1. Przeszłość!

Warsztaty online

Najbliższy warsztat online: Zaprojektuj swój ROK WILCZYCY!

Nie rób kolejnych postanowień, które nijak mają się do Twoich prawdziwych potrzeb i wartości. A może masz już wyznaczone cele na ten rok, ale są tak duże i niejasne, że przyglądasz im się jedynie z przerażeniem i niechęcią?

Wejdź w nowy rok z energią i zapałem do działania! Realizuj swoje marzenia i przestań bać się życia w zgodzie ze sobą. Zapraszam Cię na noworoczny warsztat online!

Co mówią o warsztatach ze mną?

„Na warsztaty przyszłam z głową pełną pytań i niejasności. Okazało się, że wyjaśniło się prawie wszystko, z czym przyszłam! Ola przygotowała genialne ćwiczenia, które pobudziły kreatywność i otworzyły nowe obszary w mojej głowie. (…) Całość sprawiła, że odkryłam własne spojrzenie na siebie samą oraz innych ludzi. Warsztaty zakończyłam spokojna, zadowolona i pełna pozytywnej energii ” – AGA

Dołącz do bezpłatnej, kobiecej społeczności: Być Wilczycą w życiu!

To będzie nasz Rok Wilczycy ♥