Aleksandra Radomska

Przewodniczka na Ścieżce Wilczycy

Life Coach (wkrótce również Psycholog)

Chcesz wejść ze mną na Ścieżkę Wilczycy?

Odbierz bezpłatną medytację
i odkryj, czego pragnie Twoja wilcza dusza!

Cześć, nazywam się Ola! Wierzę, że prawdziwa Wilczyca dodaje mocy swoim siostrom. Dlatego towarzyszę kobietom w odkrywaniu ich wilczej duszy i podążaniu za jej wołaniem.

Moja historia

W liceum przestałam widzieć sens w tym, co robiłam ze swoim życiem. Dużo się uczyłam, moje relacje z ludźmi były płytkie, ciężko było mi wyrażać siebie, bo starałam się sprostać oczekiwaniom moich bliskich. Wpadłam w głęboką depresję. Czułam, ze jestem na skraju przepaści z pragnieniem skoczenia w nią i odnalezienia upragnionego spokoju.
.
Spotkałam wtedy na swojej drodze wielu słabych i kilku naprawdę cudownych psychoterapeutów. Po raz pierwszy odkryłam psychologię jako dziedzinę nauki stosowanej. Zaczęłam ją zagłębiać – czytać czy uczestniczyć w warsztatach. Psychologia pomogła mi wyjść z choroby i stała się moim życiowym powołaniem! Zaowocowała studiami i certyfikacją coachingową.
.
Kiedy zaczęłam zdrowieć, obiecałam sobie, że będę pracować z innymi ludźmi, budząc w nich pasję życia – odwagę do sięgania po swoje marzenia, wiarę w autentyczne, satysfakcjonujące życie. Podróżując, tworząc kobiecą przestrzeń w sieci i wsłuchując się w swoje wnętrze, nadaję sens życiu.

Moje wartości

Autentyczność

Pasja

Odwaga

Sisterhood

Pogoda ducha

Jak pracuję?

Pomagam młodym kobietom, których nie cieszy obecny styl życia, by odnalazły swoją wilczą duszę, czyli obudziły siebie autentyczną i wolną, odważnie podążając w kierunku swojego wymarzonego życia. Pragnę budzić w każdej kobiecie prawdziwą pasję i wiarę w to, że życie może być bajką, a także wspierać w uwalnianiu radosnej energii.

Jestem przewodniczką na Ścieżce Wilczycy, ścieżce podążania za wewnętrzną, kobiecą mądrością, coachem w trakcie akredytacji ACC ICF oraz studentką psychologii klinicznej na Uniwersytecie SWPS w Warszawie.

Prowadzę indywidualne sesje coachingowe, programy grupowe, jednodniowe warsztaty (stacjonarnie, a także online). Uwielbiam bullet journalowanie i wykorzystuję go w swojej pracy coachingowej. W roku 2017 stworzyłam rozwojowe wyzwania online z bullet journalem w tle, w których w sumie wzięło udział ponad 300 kobiet. Jestem autorką Notesu Wilczycy (2017), workbooka dla kobiet, które chcą żyć w zgodzie ze sobą.

Pracuję w zgodzie z Kodeksem Etycznym ICF.

Publikacje

Notes Wilczycy

Workbook dla kobiet, które chcą żyć w zgodzie ze sobą.

Napisz do mnie!

kontakt@aleksandraradomska.pl lub używając poniższego formularza