Aleksandra Radomska

Przewodniczka na Ścieżce Wilczycy

Life Coach (wkrótce również Psycholog)

Wychodzisz z depresji?

Zmagasz się z dużą emocjonalnością?

Odważ się i wzbogać swoje życie na przekór lękom, frustracjom i depresyjnym nastrojom!

Odbierz bezpłatnego e-book’a Odważ się na życie. Przewodnik dla kobiet jak wzbogacić swoje życie na przekór depresji

Wpisz swoje imię oraz adres e-mail, a prześlę Ci e-book’a w przeciągu kilku minut.

Cześć, nazywam się Ola! Wierzę, że prawdziwa Wilczyca dodaje mocy swoim siostrom. Dlatego towarzyszę kobietom w odkrywaniu ich wilczej duszy i podążaniu za jej wołaniem.

Jak pracuję?

Pomagam młodym kobietom, których nie cieszy obecny styl życia, by odnalazły swoją wilczą duszę, czyli obudziły siebie autentyczną i wolną, odważnie podążając w kierunku swojego wymarzonego życia. Pragnę budzić w każdej kobiecie prawdziwą pasję i wiarę w to, że życie może być bajką, a także wspierać w uwalnianiu radosnej energii.

Jestem przewodniczką na Ścieżce Wilczycy, ścieżce podążania za wewnętrzną, kobiecą mądrością, coachem w trakcie akredytacji ACC ICF oraz studentką psychologii klinicznej na Uniwersytecie SWPS w Warszawie.

Prowadzę indywidualne sesje coachingowe, programy grupowe, jednodniowe warsztaty (stacjonarnie, a także online). Uwielbiam bullet journalowanie i wykorzystuję go w swojej pracy coachingowej. W roku 2017 stworzyłam rozwojowe wyzwania online z bullet journalem w tle, w których w sumie wzięło udział ponad 300 kobiet. Jestem autorką Notesu Wilczycy (2017), workbooka dla kobiet, które chcą żyć w zgodzie ze sobą.

Pracuję w zgodzie z Kodeksem Etycznym ICF.

Kim jestem?

W liceum przestałam widzieć sens w tym, co robiłam ze swoim życiem. Dużo się uczyłam, moje relacje z ludźmi były płytkie, ciężko było mi wyrażać siebie, bo starałam się sprostać oczekiwaniom moich bliskich. Wpadłam w głęboką depresję. Czułam, ze jestem na skraju przepaści z pragnieniem skoczenia w nią i odnalezienia upragnionego spokoju.
.
Spotkałam wtedy na swojej drodze wielu słabych i kilku naprawdę cudownych psychoterapeutów. Po raz pierwszy odkryłam psychologię jako dziedzinę nauki stosowanej. Zaczęłam ją zagłębiać – czytać różne książki oraz uczestniczyć w warsztatach. Psychologia pomogła mi wyjść z choroby i stała się moim życiowym powołaniem! Zaowocowała studiami psychologicznymi i certyfikacją coachingową.
.
Kiedy zaczęłam zdrowieć, obiecałam sobie, że będę pracować z innymi ludźmi, budząc w nich pasję życia – odwagę do sięgania po swoje marzenia, wiarę w autentyczne, satysfakcjonujące życie. Podróżując, tworząc kobiecą przestrzeń w sieci i wsłuchując się w swoje wnętrze, nadaję sens życiu.

Co jest dla mnie ważne?

Autentyczność

Pasja

Odwaga

Sisterhood

Pogoda ducha

Publikacje

Notes Wilczycy

Workbook dla kobiet, które chcą żyć w zgodzie ze sobą.

Napisz do mnie!

aleksandra@sciezkawilczycy.pl lub używając poniższego formularza