Zapraszam Cię na Kobiece Camino w 2020 roku! 

Niestety w tym roku nie zebrała się minimalna grupa uczestniczek, ale zapraszam Cię z całego serca do wspólnej wyprawy w przyszłym roku.

Będę z Tobą <3

Nie jestem biurem podróży! Nazywam się Ola Radomska. Sama przeszłam Camino Portugese de la Costa w czerwcu tego roku i poczułam w sercu pragnienie zabrania na tę wyprawę innych kobiet, które poszukują swoich odpowiedzi. Pomogę Ci w kwestiach organizacyjnych przed wyjazdem i na miejscu, a także wzbogacę wędrówkę o pytania rozwojowe i wspólną praktykę medytacji.

Jestem wagabundą (podróżującą, wędrującą duszą), przewodniczką na Ścieżce Wilczycy, ścieżce podążania za wewnętrzną, kobiecą mądrością, coachem oraz studentką V roku psychologii klinicznej na Uniwersytecie SWPS w Warszawie.

Pomagam młodym kobietom odnaleźć ich wilczą duszę – obudzić siebie wolną i autentyczną, bez lęków, wpadania w depresyjne nastroje i poczucia bycia nie dość dobrą, by prowadziły życie, o którym marzą, zgodnie ze swoimi wartościami i najgłębszymi pragnieniami. Więcej informacji znajdziesz w zakładce O mnie.

Jeżeli chcesz wziąć udział w Kobiecym Camino 2020, napisz do mnie na aleksandra@sciezkawilczycy.pl