Wychodzisz z depresji?

Zmagasz się z dużą emocjonalnością?

Odważ się i wzbogać swoje życie na przekór lękom, frustracjom i depresyjnym nastrojom!

Życie jest trudne i bogate (…). Wiemy, że jest wielka różnica między życiem prawdziwie głębokim a fantasmagorycznymi urojeniami

– Clarissa Pinkola Estés

Odbierz bezpłatnego e-book’a Odważ się na życie. Przewodnik dla kobiet jak wzbogacić swoje życie na przekór depresji

Wpisz swoje imię oraz adres e-mail, a prześlę Ci e-book’a w przeciągu kilku minut.

Dzięki temu e-book’owi:

Poznasz poznawczy model depresji i dowiesz się jak możesz wykorzystać tę wiedzę w praktyce – zidentyfikujesz sytuacje, które wciągają Cię w depresyjny nastrój.

Zapoznasz się z listą wspierających rytuałów z opisem, które pozwolą Ci mądrze dbać o siebie, i wybierzesz coś dla siebie.

Rozpiszesz swoje marzenia w sprytniejszy (ang. SMARTER) sposób, który pomoże Ci utrzymać konkretny kierunek w życiu i działaniu.

Nazywam się Ola Radomska i jestem młodym psychologiem. Jednak moje doświadczenie w pracy z depresją trwa już 7 lat!

W 2012 roku sama przechodziłam epizod depresyjny. Od tej pory zagłębiałam arkana sztuki życia –  psychologii. Gdy zaczęłam zdrowieć, postanowiłam, że będę pomagać także innym w osiąganiu psychicznego dobrostanu – poczucia szczęścia i sensu w życiu.

Wiem ze swojego doświadczenia, że psychoterapia to proces, który trwa, a nie magiczne zaklęcie, zdejmujące z nas  cierpienie od razu. Więc wciąż cierpimy! 

Dlatego też w tym e-booku chcę przedstawić Ci konkretną wiedzę i techniki zaczerpnięte z nurtu poznawczo -behawioralnego, które pomogą Ci w zmniejszeniu psychicznego cierpienia i podążaniu w kierunku życia, którego naprawdę pragniesz i na które z całą pewnością zasługujesz

Odbierz e-book’a i odważ się na życie!