Wilczyco!

Przed Tobą szósty, specjalny odcinek Soulcastu. Księżycowego Podcastu dla Kobiet. Moją intencją na dzisiejszy odcinek jest zapoznać Cię z emocjami z tej biologicznej i psychologicznej perspektywy oraz zainspirować do otwarcia się na swoje życie wewnętrzne.

Opowiem Ci, gdzie w naszym mózgu powstają emocje i jaką mają funkcję w naszym życiu. Dalej przejdziemy do zagadnienia wrażliwości, czyli takiego emocjonalnego odsłonięcia się, głębszego przeżywania emocji. Chciałabym również podzielić się tym, dlaczego jestem w stanie tak dobrze Cię zrozumieć, opowiadając Ci pokrótce moją osobistą historię emocji. Następnie zajmiemy się tym chyba najbardziej wyczekiwanym tematem: jak radzić sobie z emocjami, jak zdrowo je regulować.

Na zakończenie przeprowadzę Cię przez prostą medytację, którą będziesz mogła powtarzać samodzielnie jako codzienną praktykę, pozwalającą Ci poczuć więcej spokoju i jasności.

Z miłością,
Ola Radomska

Linki do polecanych miejsc:
– Książka Jamesa Kalata „Biologiczne podstawy psychologii” – http://lubimyczytac.pl/ksiazka/75153/biologiczne-podstawy-psychologii
– Wystąpienie Brene Brown na Netflix „Odwagi!” – https://www.netflix.com/title/81010166 (przepraszam za błędną nazwę przy nagraniu)
– Pakiet miesięcznego wsparcia – http://sciezkawilczycy.pl/produkt/miesieczne-wsparcie/