Wilczyco!

Przed Tobą nowy format mojego spotkania z Tobą. Jestem bardzo poruszona i wdzięczna, że mogę gościć w Twoim czasie, Twojej przestrzeni w tak osobistej formie, jaką jest głos. Mówienie do Ciebie. Kochana, oddaję w Twoje moje długo dojrzewające dziecko – podcast. Chociaż lepiej byłoby powiedzieć Soulcast. Księżycowy Podcast dla Kobiet.

Moją intencją na ten odcinek Soulcastu jest poruszyć Twoją duszę, serce, abyś dotarła do źródła swojej wewnętrznej energii, motywacji i mądrości, abyś odważyła się żyć autentycznie i satysfakcjonująco.

Opowiem o energii życiowej, która u nas, kobiet zmienia się wraz z fazami cyklu. Wspomnę, co ma z tym wspólnego księżyc. Opowiem również o motywacji wewnętrznej i zewnętrznej, jak przekłada się ona na nasze działanie i samopoczucie, a także zaproszę Cię później do krótkiej wizualizacji, do wyjścia na pustynię, podczas którego będziesz mogła wsłuchać się w swoje wnętrze, tę pewną i osadzoną w życiu część, która doskonale zna głębokie pragnienia i marzenia płynące z serca i z duszy.

Z miłością,
Ola Radomska

Linki do polecanych miejsc:
– Julita Kordońska – www.facebook.com/themooncycles/
– Samia – www.facebook.com/groups/283429215838255/