Wierzę, że za rok od dzisiaj będziemy wdzięczne sobie za podjęcie się tej pracy nad sobą, refleksji, za życie autentyczne, pełne pasji i radości, na którą w pełni zasługujemy. Może doświadczyć tego każda kobieta, która ma odwagę wejść na swoją Ścieżkę Wilczycy.

Nowy rok często jest czasem tworzenia wizji, robienia mapy marzeń, postanowień. Będąc na fali tej energii, zapraszam Cię do zaprojektowania Twojego osobistego Roku Wilczycy – roku, w którym postawisz na siebie, będziesz żyła w zgodzie ze sobą, realizując marzenia i budując sycące relacje z innymi i samą sobą, stworzysz plan i weźmiesz odpowiedzialność za swoje szczęście.

Zapraszam Cię do wpisu innego niż wszystkie, które publikowałam do tej pory. Dzielę się w nim procesem projektowania swojego Roku Wilczycy w oparciu o metodę Design Thinking. A wszystko to w formie krótkich wideo – live’ów, na które wskakiwałam przez cały tydzień na fanpage’u Ścieżka Wilczycy – by Aleksandra Radomska. Daj znać jak podoba Ci się taka forma!

Empatyzacja

I etap projektowania metodą Design Thinking to Empatyzacja. Na tym etapie, projektując swój Rok Wilczycy, starajmy się poznać siebie – swoje potrzeby, pragnienia, marzenia, motywacje, wartości, problemy, bolączki, nasze otoczenie, naszą codzienną rzeczywistość.


Definiowanie problemów i Burza mózgów

Kolejnym etapem jest Definiowanie problemów. Przyglądając się notatkom z pierwszego etapu szukamy punków zapalnych – sfrustrowanych potrzeb, gorących problemów, które czekają na naszą uwagę i zajęcie się tematem. Z jaką intencją rozpoczynasz ten rok?

Gdy znajdziemy najważnejsze kwestie, którymi chcemy zająć się w tym roku, czas na etap Burzy mózgów. Na tym etapie generujemy jak najwięcej pomysłów na rozwiązania, działania, aktywności odpowiadające na wybrany problem. Ważne jest, aby teraz nie oceniać jeszcze naszych pomysłów.

Prototypowanie i Testowanie

Na etapie Prototypowania czas na wybór działań, rozwiązań, które wygenerowaliśmy na etapie Burzy mózgów. Ten etap ma na celu stworzenie pierwszej wersji naszego projektu, jego zarysu, szkicu, który pozwoli nam zobaczyć – czy takie rozwiązanie/ rozwiązania naprawdę nam się podobają, czy da się je zrealizować, jeżeli tak, to w jaki sposób warto podejść do tej realizacji  itd. Warto na tym etapie wpisać proponowane terminy realizacji  i rozpisać większe działania na mniejsze kroczki.

Finalnym etapem całego procesu jest etap Testowania. Czas stworzenie konkretnego harmonogramu działań i na samo działanie – eksperymenty, weryfikowanie czy naprawdę to jest to, czego chcielibyśmy w życiu, czy dane rozwiązanie naprawdę nam pasuje, czy założyliśmy realny czas realizacji i ewentualnej zmiany planów.

Co jest najważnejsze w planowaniu swojego Roku Wilczycy?

Metoda Design Thinking jest tylko jedną z wielu metod, punktem odniesienia. Najważnejsze w całym tym procesie jest wsłuchanie się w nasz wewnętrzny głos – tak, aby nasz plan, nasz projekt był manifestem naszej wilczej duszy, naszej kobiecej, dzikiej duszy. Tak też będziemy pracować podczas najbliższych warsztatów online: Zaprojektuj swój Rok Wilczycy!

LINK do warsztatu: http://sciezkawilczycy.pl/produkt/zaprojektuj-rok/

Podczas warsztatu:

  • zdefiniujesz, czym jest dla Ciebie autentyczne i satysfakcjonujące życie,
  • stworzysz projekt najlepszego roku w swoim życiu w oparciu o głębokie zrozumienie własnych potrzeb,
  • zaplanujesz konkretne działania, pierwsze kroki do realizacji postawionych celów i plany awaryjne, gdy życie będzie Cię zaskakiwać,
  • będziesz pracować w kameralnym gronie, w przestrzeni wolnej od oceniania,
  • podniesiesz swoją samoświadomość – poznasz siebie lepiej, a przecież od tego wszystko się zaczyna 🙂 ,
  • doświadczysz cudownej energii kobiecego kręgu, 
  • zaproszę Cię na indywidualną sesję podsumowującą po przeprowadzeniu pierwszych eksperymentów życiowych zaprojektowanych podczas warsztatu (normalnie koszt godzinnej sesji ze mną to 100 zł, tutaj otrzymujesz ją w pakiecie z warsztatem).

Dodatkowo otrzymasz materiały PDF z ćwiczeniami oraz nieograniczony czasowo dostęp do nagrania warsztatu. (Nagranie dostępne będzie wyłącznie dla uczestniczek warsztatów).

Jeżeli masz jakieś pytania, napisz do mnie na kontakt@aleksandraradomska.pl

Gorąco zapraszam Cię do udziału
w warsztacie online:
Zaprojektuj swój Rok Wilczycy!